Můj hon za DiViDim

29. prosince 2008 v 21:20 | Maruška =) |  Z deníku jedné holky =)
Jak už jsem zmiňovala DVD serii filmů od Rosamundy Pilcher, která vychází každé pondělí a já si usmyslela, že budu mít všechny díly. Neb filmů, kde je i německý dabing je fakt málo... Málo slabé slovo, spíše poskrovnu =).

Když jsem první díl kupovala před dvěma týdny v Novém Jičíně byl čtvrtek. A to jsem se strachovala jeslti ještě nějaké DVD budou mít, překvapila mě mladá trafinkantka, když řekla že jej ještě mají.

Další týden na to, kdy vyšel druhý díl, jsem byla nucena jít se svou nejmladší sestrou nakupovat vánoční dárky, zašla jsem i do trafiky u nás ve Studénce. Bylo pondělí něco kolem desáté a oni už měli poslední vydání tohoto DVD!!!

A dneska? Mrzlo až praštilo, málem jsem sebou sekla ještě před barákem =( ... Vyšla jsem kolem deváté... V Hrušce, ho ještě neměly ani na benzínce. Nedala jsem se a za dvě hodiny jsem to vyzkoušela znovu.. Na benzíce ani v Hrušce jim ho nedodali dneska! Super! Já v téplácích, pod kabátem krátké tričko a na nohách botasky! Nebyla jsem minulý týden nemocná... Jsem si to dneska šmárovala div ne po celé Studénce jen pro jedno DVD. Ještě že jsem ho na čtvrtý pokus ulovila! A světe div se, zase poslední kus! Teda, nikdy jsem až nevěřila, že ty divka u nás ve Studně jsou tak na dračku =D...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama