Oči pro pláč... =(

29. prosince 2008 v 21:10 | Maruška =) |  Z deníku jedné holky =)
Chápu je finanční krize.... Krizi už z části postihla i má pojišťovna, tedy spíše pojišťovna u které jsem pojištěná..... Ale co nepochopím je její jednání! Tohle, co udělali, nebo spíše jak mi vykalkulovali pojistku, kdy jsem přes dva roky navštěvovala lékaře a teď tohle? Dalo by se říct, že na chirurgii jsem už byla více než pečená-vařená... Byla jsem tam snad už i pod inventářním číslem zavedená... =) A tohle? Tomu se nedá říct jinak než podraz, nebo ještě lépe výsměch prostému lidu! Proč?


V březnu příštího roku to bude tři roky co jsem spadla na lyžích... =( Lékař na pohotovosti mi špatně diagnostikoval diagnózu, na co se přišlo až později. Protože jsem spadla na horách, zajisté, jak logické, že? Když jsem spadla na lyžích... =D Byla jsem ošetřena prvně ve Valmezu na chirurgii. Poté jsem chodila do bílovecké nemocnice, odkuď mě poslali ke specialistovi do Ostravy. Ten taky nedemnou ze začátku kroutil hlavou div si ji nevykroutil, chudák. Než mě poslal na rehabilitace vypadalo to, že se z toho brzo dostanu... Po rehabilitacích se můj stav nezlepšil.. Pořád jsem na koleno nemohla došlapovat.. A tak jsem musela na operaci... Až tam se taky zjístílo, že mě dosud léčili pro jinou Dg. To víte podvrtnuté koleno a přetrhlý vaz je myslím celkem dost velký rozdíl =D.... Ale, co mýlit se je lidské... Víte, brala jsem to klidně, ale to jen protože jako zdravotník si myslím, že jsou i horší věci... Stejně jako se táhl rok, se táhlo i moje neustálé léčení.. Střídalo se období, kdy už to bylo v pohodě a pak přišly zase nějaké problémy. Hrozila mi i další operace v jedné chvíli... Překulil se druhý rok... A asi po dvou a půl letech jsem se konečně dočkala a mohla jsem doktorovi říct nashledanou.. =)

A teď, kdy jsem na pitomý papír musela čekat přes dva měsíce než to stihla pojištovna laskavě vyřídit mám spíše oči propláč... Těžko říct, jeslti v té částce, která je daleko nižší než měla být správně podle bodů, je započítaná i částka navíc, pro operační výkon.... Neb 1 bod = 120kč. A já těch bodů měla 40!!! A mám ani ne čtyři tisíce! =(

Nejvíc se mi líbil do větek.... Víc mi vyplatit nemohli, neb vyplácení se řídí tabulkama... A tak mi vyplatili jen 63 dní léčby, tak jak by se správně můj úraz měl léčit... Bohužel, já se léčila dva a půl roku, takže když to vezmu plus mínus, mělo by to být orientačně asi 800-900 dní.. Takže mi to příjde opravdu směšně!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama