Pár slov úvodem =)

20. prosince 2008 v 13:01 | Maruška =)
Zdravím všechny,

kteří sem na tenhle blog zavítali. Možná je vám obsah stránek a samotný nick povědomý... Možná ho vidíte poprvé v životě, at je to tak či tak, ráda vás tady opět uvidím. Toto je můj již čtvrtý blog. Možná Vás napadne, proč jich tolik. Mno, nebojte se až zase tak mooooc se doma nenudím... =) K tomuto založení blogu mě přinutily samy okolnosti, které bych zprvu nerada vysvětlovala (možná časem se dozvíte proč).

Všechny mé blogy jsou plně funkční, a tady je jejich přehled:


- blog o mě, o škole a o všem co mě zajímá


- blog věnovaný němčině


- nový blog věnovaný studiu na střední zdravotnické škole; najdete zde i studijní materiály a další možné a nemožné věci týkající se "zdravky"

no a nyní na seznam blogů můžu připsat i tento (zatím) nepopsaný blog:


tento blog nebude prozatím nic moc extra... Budu se snažit sem publikovat stejně často jako v mém prvním blogu, jen to trochu více potrvá. Proto mějte strpení. Tento blog, by měl časem plně nahradit blog geby.maruska.sblog.cz . Stím, že články budou obsahově navazovat, nikoliv sem překopírované. Mno, takovou mravenčí prací se opravdu nemůžu zabývat před maturitou =)....

Ale aby jste se nedivili, některé články, přece jenom budou "stáhlé" z původního blogu, neb by něměly třeba souvislosti, či protože jsou to pravidelné rubriky.

Blog je pro mě, něco jako odreagování, v poslední době jsem sice na něj neměla moc čas, ale občas se opravdu vyplatí vykřičet do světa, co si člověk myslí. Slouží zároveň i jako památka na "bezstarostné léta" =).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama