PF 2009

31. prosince 2008 v 23:59 | Maruška =) |  Z deníku jedné holky =)
Možná Vám to příjde zvláštní, že jsem psala, že odjíždím pryč... a pak... napíšu, tohle =)....

Ne nebojte se, odjela jsem... Ne daleko, ale taky nejsem kousek od domova =)... Kde jsem? Mno, a není to vlastně jedno? Jestli jsem někde v Horní dolní a nebo v Dolní horní =).... Každopádně ještě před odjezdem jsem si dala tu práci, abych Vám popřála k tomu Novému a již se blížícímu roku!


Pravda, tohle je můj nový blog, kde zase tolik čtenářů ještě nemám, a věřte že mě trochu trápí, že všem těm "mým" čtenářům na mém starém blogu nemůžu popřát... Blog sice existuje, ale protože došlo k jistému nedorozumění mezi mnou a mým ex-přítelem byla jsem nucena udělat tenhle krok... Takže dá se říct, že o tomhle blogu a souvislostí s mým starým blogem ví jenom dva lidi... já a jedna má kámoška =).... Mno, a teď vlastně i vy! Takže víte co, máte udělat, ne?

Pšššššt =).

Když jsem byla malá babička mi říkávala, že noc mezi Silvestrem a Novým rokem je tková zvláštní. Že to se vlastně "pere" ten starý rok s tím novým - starý nechce ustoupit a nový má nastoupit... Jako dítě jsem opravdu věřila tomu, že dva rytiří se "perou" někde na ulici... a strašně moc ráda jsem si to přála vidět, ale vžycky jsem to nějak zaspala... Měla jsem spaní jako dřevo, to víte... ětch kubíku dřeva co jsem vždycky nařezala přes noc =D... Teď už jsem velká, teda snad... a sice na tohle nevěřím, ale pokaždé si na to vzpomenu. =)


Ještě než sem dám nějaké to přáníčko, aby tenhle příspěvek nebyl jenom souhrn mých keců o ničem, chtěla bych všem touhle cestou poděkovat, kdo v letošním roce navštívil mé blogy, jedno který... =) Člověka to opravdu potěší, že občas se najde člověk, který si přečte něco od někoho jiného... Prostě i já hodně ráda serfuji po různých blogách a začítám se do osobních příběhů =) Je možné, že znám i ten Váš příběh =)...


A tak už dost keců, vždyť ten Nový rok, je už za dveřmi! Pozvedněte se mnou tedy skleničku a tady máte ode mne přání k tomu již přicházejícímu Novému roku =).....

Den se se dnem sešel
a bude tu Nový rok,
do toho nového Vám přeji
ten nejsprávnější krok.
Tajné sny a věčná přání
ať jsou rázem splněna.
Štěstí, zdraví, požehnání,
nechť máme plná ramena.
Všechno naše úsilí a snažení
ať se ve skutečnost v příštím roce promění.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama