Štědrý den je za náma...

26. prosince 2008 v 17:45 | Maruška =) |  Z deníku jedné holky =)
Ano přesně, tak jako rychle uběhl rok a byl před náma další Štědrý den, tak stejně rychle utekl... Bohužel barborka nevykvetla... Nějak se jí nechtělo =(, nepomohlo ani to topení, ale co... Přece nebudu kvůli tomu celý rok smutná, ne? =) Stejně tuhle tradici beru spíše jako vtip a mám pokaždé radost, když mi barboka vykvete.... Letos nevykvetla ani mamce, takže to mě i trochu překvapilo a potěšilo u srdíčka, že jsem nebyla jedinná komu nevykvetla =).

Na Štědrý den se těším každoročně, když jsem byla malá samozřejmě na Ježíška... A teď spíše na tu "atmosféru Vánoc" a pak taky na pohádky! Ale letos? Neviděla jsem ani jednu pohádku celou... Ne, že bych nechtěla, ale první to bylo spíše přines, podej, odnes... Takže jsem toho moc neviděla... Pak jsme jeli na hřbitov - do Libhoště a pak i do Bílovce. Pak jsem se konečně i dívala na delší dobu, ale po nějakém čase mě to omrzelo... Z části za to snad i mohlo moje začínajcí nachlazení... =(.... (Dneska se mi už nechtělo nic! Absolutně, do jedné v pyžamu u televize o tom mluví za své =P).


Každopádně ani dnes se mi učit nechtělo... A víte jak to chodí... na Štědrý den se přece učit nebudete.... na první Boží hod to přece nejde... návštěva babiček.... to prostě nejde vynechat a pak příjdete domů pozdě odpoledne, mnohdy ještě po vydatné "káčce" najezení a naučení není pomyšlení... Mno a dneska? Jak už jsem psala, mým největším a nejvěrnějším přítelem v posledních dnech je kapesník! Bohužel ani to budoucna to zatím nevidím nijak růžově, neb rýma se mě drží tedy pořádně.

Teď už jen doufat, že zítra se SNAD už budu učit. Jinak nevím nevím, jak v červnu od maturuji =(. Přece jenom už mi začínají povinnosti, už to není jenom o tom, že když se mi nechce učit tak se neučím a podívám se na to až pět minut před testem... Je sice fakt, že za ty čtyři roky si toho dost pamatuji a při takových to docela častých pokusech letošní školní rok se dá říct, že mám celkem dobré známky, ale přece jenom převaha dvojek na vysvdčení mi to pokazí... Neb já chtěla aspon letos to vyznamenání =(...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama