Vánoce

20. prosince 2008 v 18:55 | Maruška =) |  Z deníku jedné holky =)
"Vánoce jsou svátky klidu,
nezkoušejte naší třídu.
Kdybyste nám pětky dala,
ryba by Vám pak nechutnala"
Takhle nějak aspoň jsme to na základní škole psali na tabuli, krátce před Vánoci. Možná, to pamatujete i Vy =), nemám pravdu? Určitě platí, že Vánoce jsou svátky klidu... proto se taky samozřejmě nerozčiluji... Teda spíše, měla bych říct UŽ NE!

Pravda, ještě včera jsem se malinko, malilinečko rozčílila, ale fakticky jen malinko =). Někdy se divím, že mě ti samí lidé dokážou vytáčet několikrát.... Ale co je nejvíc na tom zarážející, že se divím, neb takový člověk se nikdy nezmění. K horšímu to ano, ale k lepšímu nikdá....

Člověk nejspíš je jen takovou loutkou, kterou ovládá směs našich emocí... Teda, takhle jsem se včera chovala... =( Neudržela jsem v sobě všechen hněv a zlobu, která se na mě poslední týdny "valí" a vylila jsem si zlost na prvním možném člověku. Pravda, ten dotyčný si to zasloužil, ikdyž asi ne tolik...

Na omluvy je mnohdy pozdě, ale co pak mé okolí neví, že můj jazyk rychleji mluví, než mozek rozhoduje? Mno, a v hádce tohle platí dvojnásob!

Sečteno a podtrženo, nejspíš mi letošní vánoční kapr chutnat nebude =(... Neb včera jsem měla opravdu velkou zlost... (Zasvěcení ví na koho, nezasvěcení maj smůlu...)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama