Exkurze do dětského centra Motýlek

31. ledna 2009 v 12:21 | Maruška =) |  Z deníku maturantky
Stejně tak jako v úterý, tak i ve středu jsme měli naplánovanou exkurzi. Ani tentokrát se mi tam nechtělo a to ze dvou důvodů... Za prvé už jsem tam byla loni ve třeťáku s Majki a uč. Vrbkovou, když jsme dělaly práci o autismu. A za druhé prostě vidina toho, že sice pojedeme do Kopřivnice a pak ještě musíme do školy, no neříkejte, že by jste radši ten budík nezaklapli a nespali dál? =)
Bohužel já tohle udělat nemohla... Musela jsem si s Majki potrvdit smlouvu, neb práce dětské centrum jsme si vybraly jako místo praxe... Takže po MOJIP za 14 dní půjdu do Kopru =)...


Sraz jsme měli o půl deváté na busáku před poliklinikou... Doprava byla oragnizovaná buď samostatně (vlakem, autobusem) a nebo společně z NJ autobusem... My jsme samozřejmě volili možnost samostatně... Jely jsme vlakem... Byly jsme tam o hodinu dřív a to jenom protože, tím dalším bychom to nestihly, prdlajs.... Byl čas a tak jsme šly nakoupit aspoň bonbónky pro děti do penny.

Místy jsme měly spíše pocit, že sraz je v penny a ne před poliklinikou... =) Neb jsme se tam potkali s Janou, Leem, Efou, Redži atd.... =) Pak jsme si sedly s holkama - Majki, Luci, Soňou, Verčou a Efou do čekárny zpátky na vlakáč a baštily jsme bonbóny... Samozřejmě, ty určené pro nás! =) A čekaly, než ručička na hodinách ukáže aspoň za pět půldeváté.. =(

V dětském centru všechno skvělé... Paní zástupkyně nám všechno ukázala, všechno vysvětlila... Ale co mi teda hodně pohlo žlučí bylo, to že když jsem s Majki šla pak nakonec vyřizovat a domlouvat se zástupkyni praxi, tak mezitím učitelky sprostě zdrhly bez rozloučení a utekly nám!!! Ale co, jejich problém ne náš!!!

Pěkné bylo, že nás pak ve čtvrtek chválila Vrbková třídní, že jsme byli jako pofesionálové... Chovali jsme se slušně a že se za nás nemusely stydět! Kdežto my jsme se za ně styděly! Až moc!!!! Ale co jejich problém ne náš... Pak na konec si učitelky opět zpátky jely autem, místo aby s námi počkaly na bus... To jsou ale móresy! Tak nevím, kdo je pak ten rozumější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama