Focení =)

24. ledna 2009 v 10:25 | Maruška =) |  Z deníku maturantky
Tak a konečně jsme se dočkaly toho dne... Dne, kdy jsme se měly fotit na tablo!!! Tedy včerejšku. Normálně v pátek máme na sedm... Tentokrát na sedm jsem musela jenom já, Soňa, Saša a Nikky =). Holky měly psát písemku do němčiny a já měla být zkoušená ze dvou maturitních otázek z němčiny... =) Nervy jsem měla už ve čtvrtek večer, neb učiti se mi nechtělo, a tak jsem se rozhodla na to podívat až v pátek ráno... Respektive opět stávat ve čtyři a do půl šesté se učit a soukat do sebe jednu německou větu za druhou a zároveň doufat, že mi tam něco do tědch sedmi zůstane =). Protože jsem hodná duše a tak jsem v úterý zařídila, že zbytek třídy může jet na osm... Někteří, přece jenom jeli na sedm... Neb se musela aspoň trochu vyklidit aula... Moc jím za tu pomoc děkuji, neb když jsem přišla do auly, tak už měli všechno hotové... =) Jsou šikovní, to se ví...


Fotograf nás seznámil se svými požadavky. Roztáhl si své "nádobíčko" a taktéž i kosmetička... =) My jsme na zbytek stolů v aule roztáhli své svršky a podle slov fotografa, který chtěl, abych si všechno třeba půjčovaly a klidně se i v tom přehrabovaly místy to tak opravdu vypadalo... =) Mno, to víte... Každý s malou tašečkou, kde měl tak 3-5 triček, halenek, atd... A já? Taaaakovou vééélinkánskou taškou s asi dvaceti ne-li více věcmi... Těžká byla, no... =) Hodně...

Ale co... A už kolem deváté se aula proměňovala v modní molo... Přípravy jak kdybychom se hlásily do Miss ČR. Aspoň jednou v životě jsem vypadly krásně... aneb jak to někdo řekl.. =)

Velký údiv bylo, když jako první kosmetička zvala do svého koutu králoství kluky... "Já?" =O řekl Lukáš... "Ne, to ne..." A my jsme se smály... =D.. Smály jsme se hodně... Chudák Lukášek... A kosmetička Renáta na to: "Ale pojďte." či jak to řekla... Tak musel.... =)


Kromě nekonečných příprav na focení tu bylo i "camrání" se po škole, když je hodina... =) Takové to: "Pojď na záchod." "Ne, teď ne.. počkej až bude hodina... To nebudou takový fronty... " =D... Byla snad nejčastější věta... =) Nasmály jsme se.... Kdžy fotograf zmínil, že jestli se budeme fotit s boa, elká většina holek říkalo, razantně ne.... =) Já se ochotně snad první hlásila... =) Fotograf taky říkal, že když se nechá vyfotit s boa prvních pět holek, tak pak chce každá... a naopak... =) A tak nějak to fungovalo i u nás... akorát ty, co nechtěly, tak nechtěly a hotovo.... Bylo to jejich rozodnutí... Byly tady i některé odvážnější, např. moje maličkost či Zuzka... =)


Zatímco někteří měli ještě mooooře času do focení, neb byli napsaní až na seznamu mezi posledními, tak jsme si prohlížely třeba fotoalba fotografa, které sebou přivezl... Prohlížely jsme si fotky na tabla, ze svadeb, akty atd... =) Pěkné... =)

Když už kolem poledne nás začalo rapidně v aule ubývat... Začaly jsme se i více bavit... =) Smály jsme se... Hodnotily všechny fotítící se... či již nalíčené... =) A pak i k nám sem tam přisedl fotograf a jen tak jsme povídali... =) Seděly jsme všechny v řadě... A když jsem tak jednou přišla z chodby, pronesla jsem: "Tady to vypadá jako v...." a (polkla jsem to radši =) ). "Jako kde?" ptala se Katka... "Ne, radši nic..." odpověděla, jsem... Nakonec jsem pak přece jenom řekla, co jsem myslela... "Jako v kurníku... Sedíme tu tak v řadě..."


Nemohla bych si představit, že bych byla někdy nějaká fotomodelka... A myslím, že holky které tam byly se mnou nejdéle budou souhlasit.. Neb přes sedm hodit sledovat blesky z foťáku, smích, neustálé oblíkání a převlékání.... Mno, asi bych na to neměla nervy ani kdybych měla bezchybnou postavu a sebekrásnější tvářičku =).... Třeba takovou nějakou od Mattela. =)Kromě focení, rozdávání úsměvu na všechny strany, chrochtajícího fotografa a spoustu dalších věcí jsme se taky dozvěděly jaký je rozdíl mezi fotogenickými a nefotogenickými prsy... =) Mno a pak ještě přidám jeden poznatek. Kdybychom byly každý za sebe a každý by si hrabal na svém políčku, tak se nejspíš ani nevyfotíme... Neb každý měl aspoň jednu věc nějakou půjčenou =).... A to si myslím, že je na tom to nejdůležitější... A to, že přece jenom tvoříme dohromady třídu! =). Ale je, fakt že takový jeden den jsem si užily nadmíru dobře.... =) Dopadlo to, takže jsem nakonec s mým miláčkem k večeru se dělila o poslední prášek od bolesti.. =) Je mu bylo blbě a já měla nastupující bolesti hlavy, které se nedaly po celém tom náročném dni vydržet... =) Tak jsem se bratrsky rozdělila o ten jeden Valetol, který jsem v peněžence ještě měla... =) A že nám pak bylo lépe... =)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama