Hry nepřísluší jen dětem =)

2. ledna 2009 v 22:04 | Maruška =) |  Z deníku jedné holky =)
Myslet si, že "hrát si" mohou jen děti je mylné... I my, ostatní si někdy potřebujeme pohrát.... A je jedno už jakým způsobem... Pro ty, které napadly všelijaké až neslušné myšlenky mám smůlu. Takové hry, jsem opravdu nemyslela...

Hrou se kterou zmiňují,mám na mysly společenské hry, např. jednu z nejoblíbenějších her - "Člověče, nezob se!" či "Šachy" (které snad nikdy nepochopím =( ). apod.

Už jako dítě jsem tuhle hru zbožňovala. A klidně jsem si jí hrála i sólo, když si se mnou zrovna nikdo nechtěl hrát =). Nepamatuji si, že bych měla nějaké jiné figurky, než zelené! Nevím, proč jsem kdysi zvolila tuhle barvu, ale když projeví zájem o tuto barvu má prostě smůlu! Jsou moje! =) Pravda, našla jsem velkého soupeře, který mě nyní poráží jedna radost, ale mě to až zase tolik nevadí =). Jde přece jenom o tu legraci během hry. Občas, se mi taky poštěstí a také vyhraji, ale přece jenom i nad prohrou se usmívám a říkám si: "Smůla ve hře, štěstí v lásce" =)

Teď jsme kromě házení kostkou obměnili hry a zahráli jsme si např. Kris-kros (Scrabble) či později lodě. =)

V kris-krosu jsem se přece jenom měla převahu, neb tahle hra je perfektní na logiku a myšlení... A takže jsem i svému protějšku byla ochotná poradit.... =) I tak jsem s převahou, ale vyhrávala ikdyž jsme to nepočítali na body. Za to lodě se nesly přímo ve smyslu bojovém =) Já nebojovala jenom o každou objevenou nepřátelskou loď, ale i s těmi malými ťuplíky, které jsem měla dle barvy strkat do těch malilinkých dírek v té prťavé destičce. =) Ale povedlo se a ze tří her jsem dvakrát vyhrála =)

A tak si říkám, že bychom přece jenom ty hry měli obměňovat, není jenom člověče nezlob se... Příště si nejspíš zahrajeme zase něco jiného =)....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kaja kaja | E-mail | 24. ledna 2009 v 17:49 | Reagovat

ty nemas hry?

2 geby.maruska geby.maruska | E-mail | Web | 25. ledna 2009 v 16:31 | Reagovat

Mám, doma toho máme spoustu... Ale většinou se válí někde ve skříní... Nevytáhli jsme je doma už pěkně dlouho... =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama