Tak trochu bulling =)

24. ledna 2009 v 9:21 | Maruška =) |  Z deníku jedné holky =)
Táááák a máme zase další týden za sebou... =) Ten čas tak strašně rychle letí... =(...

V pondělí jsem byla s Žany domluvená, že půjdeme na transfúzku... =) Však víte, jak to chodí ne? Známky jsou uzavřené, absence pomalu taky.... A nepatrně se začíná přibližovat druhé a zároveň poslední pololetí na zdravce... =) A tak proč se zase jednou "neulít" ze školy a nejít si sednou do nemocnice, že? =) Navíc pokud máte třídní, jako my, která vám řekne, že jste šikovní, že chodíte darovat krev a že vám to nebude počítat do absence, tak proč toho nevyužít... =) (P.S. Aby jste si nemysleli, teď že krev chodím dávat jenom kvůli tomu, ne tak to není.. =) ).

Všechno probíhalo normálně... =) Tedy spíše až na tu nudu.... Na transfüúzku jsem se s Žany vydala pozděi než obykle... Asi o hodinu později... Ale i tak zase o tom lid tam nepřibylo, neb vždycky bývám tak 20-22. V pondělí jsem byla 31. =) Ale fakt děsná nuda...

Když čekáte všeho všudy asi dvě hodiny, než se dostanete na řadu... a pak dalších několik desítek minut, než v odběrové místnosti se uvolní nějaké to léhátko, tak vám to příjde pomalu jako věčnost... =(

Naštěstí jsme všechno zvládly a kupodivu přežily i tu velkou nudu a mohly jsme vyrazit domů... =)

Samozřejmě jsem nezapomněla na své chuťové pohárky a na čokoládu, kterou jsem jim v neděli slibovala... =) Vyhrála to tentokrát Milka s oříškama =)... Mňam.

***

Doma jsem se moc neohřála a už jsem pádila na bus do Bílovce a pak rovnou k holičce.... Brala jsem sebou i segru, která se měla taky ostříhat... Bohužel, všichni se nějak po neděli zbláznili a tak i u holičky jsem čekala něco málo přes dvě hodiny, ale myslím, že to stálo za to! =)... A pak taky jsem musela!!! Neb v pátek jsme se měli fotit na tablo!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama