Vykročení do Nového roku

3. ledna 2009 v 12:30 | Maruška =) |  Z deníku jedné holky =)
Moje vykročení vstříc novému roku bylo nejprve pravou nohou, ale postupně během dne, jsem se nějak "zaškobrtla" a večer a následující druhé ráno v novém roce jsem už vykračovala levou nohou (a to nejenom z postele)... Tak mě včera napadlo, že když se mi podařilo, takové malé, ale dočista malinkaté "škobrtnutí", jestli mě takovéto "škobrtnutí" čekají po celý rok... =) Mno kdo ví.. To abych se některým věcem vyhýbala jak čert kříží, že? =)


Každopádně jsem si včera potom, co jsem přijela domů, vyložila karty. (Pro ty, kteří nečtou můj první blog: mám doma dvoje - Vykládací karty Ivy Hüttnerové a Kapky moudrosti (inspirující aformismy pro každý den) od Sri Chinmoye. ) Nemyslete si, že jsem ale člověk, který by se tím až moc přesně řídil to ne.... Jen občas, když se třeba v něčem potřebují rozhodnout mi karty pomohou. Či v případě jako včera jsem se zeptala co mě čeká nového... Ostatně mojí nej kartářkou je Kačítka =)... Jí opravdu už jenom chybí stůl, na kterém by měla kromě všech těch možných a nemožných karet taky nějaký talíře na drobné, černou kočku na rameno a je z ní hotová věštkyně. A to myslím vážně, neboť ona fakt vykládá karty úžasně. A mnohdy už mi i vyšly!


Mno, a co mi v těch kartách vyšlo? Tak z aforismů jsem si vytáhla kartičku s textem:

"Nikdo není odsouzen k tomu, aby byl navěky snoubencem pochyb a podezření. Vskutku, je to věc osobní volby: pochybnost, nebo víra."

V kartách mi taky vyšly celkem zajímavé věci.

Tak to mi vyšly karty po vytažení:

Myšlenky Smutek Neštěstí
Nemoc (Milenka) Mrzutost
Milenec Dům Dítě

Milenka je zde kartou, kterou jsem se ptala...

Vyšlo mi zde toto:
Značná nervozita, smutek doma, riskantní jednání, mrzutosti, nepřízeň doma a značné zklamání.
Jedinné s čím si doteď nevím rady je poslední řádek... Ne vždy totiž může význam karet znamenat doslovný překlad toho, co znamenají... =(

Mno, pravda letos mi karty nějak moc nejsou nakloněny. =( Ale uvidíme, jak se všechno přece jenom vyvrbí, ne?Dar Přetvářka Vdova
Touha (Láska) Smrt
Velký pán Naděje Štěstí

Láska je zde kartou, kterou jsem pokládala otázku.

(Nějaká) žena bude darem nejspíš maskovat pravé úmysly. Překvapení (např. dobře vyřešení problému hl. milostných). Štěstí v příznivém řešení s nějkým spolehlivým přítelem/ člověkem nebo člověkem ve vysokém postavení. Láska bude darem a příznivě řešená.

Karty mě hodně překvapily, věřím v ně více než v horoskopy v poslední době, avšak i ty si občas čtu... =) A tak se stalo, že jsem narazila i na velmi příznivý horoskop pro mé znamení (beran) v active beauty (magazín dm) A co v něm stojí? Mno, podívejte se sami =)


Mars je vládcem Vašeho znamení - a také vládcem tohoto roku. S jeho pomocí budete schopni vyvíjet opravdu nadlidské síly. Musíte je však používat cíleně.
Zdraví = Oba tvoří perfektní lékařský tým: Saturn v příštím roce "diagnostikuje" Vaše tělesné slabé stránky a odhalí zanedbané nemoci. A Mars Vám pomůže najít správnou léčbu a konečně vyléčit staré rány. Jen zdravě jíst za Vás ti dva nemohou. To musíte udělat Vy sami.
Láska = Na jaře jste pro své okolí neobytečně přitažliví. Pokud nemáte partnera, budete mít v květnu těžkou volbu. Měli by jste mít situaci pevně v rukou. Pravděpodobnost, že zůstanete se svým partnerem, je přesto vysoká - znovu se do něj totiž zamilujete. A prožijete s ním i na podzim druhé jaro.
Práce = Dobře sami dávno víte, co umíte. V roce 2009 to konečně zjístí také zbytek světa. Od dubna budete dokazovat, že nejen máte dobré nápady, ale také víte, jak je perfektně uskutečnit - a to s velkým úspěchem.

Mno, neříkejte, že tenhle horoskop není špatný? A je celkem pro mě i logický... Hlavně práce... Neb v roce 2009, tedy už letos maturuji, tudíž světu ukážu své znalosti... A ostatní? Tak to se uvidí časem (snad)...

O tom ale jaký opravdu bude rok 2009 nerozhodnou ani mnou hozené kostky, neb hlavní taky je co proto udělám JÁ sama! A to by si měl každý uchovat v paměti, že spoléhat jenom na osud mnohdy slíbené ovoce nepřinese.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama