ladovská zima

21. února 2009 v 11:35 | Maruška =) |  Z deníku jedné holky =)
Už více jak týden sněží... =( Ne, že bych z toho měla až zase tak moooc radost, ba spíše naopak... Dívat se z okna, jak padají vločky sněhu k zemi je sice pěkné, ale ne když to člověk vidí celý týden... Sněhu plno... Technické služby města nějak nestíhají, nebo spíše stíhat nechtěji a to se to pak chodí ve sněhu na chodníku... Cesty taky nejsou moc dvakrát posolené... Ani ten šutr by jste tam pomalu nenašli.... Jj není divu, že jsme pak ve čtvrtek ráno při cestě do školy v buse potkaly dvě bouračky a obě byly ve Studně... =) Super, ne?

By mě zajímalo, kdo vymyslel teorii, že když se solí či sype šterkem tak že to škodí psům? Asi je někomu přednější zdraví psů než lidský život. Nevím, ale já bych volila raději druhou variantu, klidně mě lynčujete či požeňte na mě ochranáře zvířat!

Sníh, sníh - všude sníh.. Oči mě venku z toho štípou, asi budu vylézat jenom za tmy, ale nevím jak to budu dělat, abych chodila do školy =)... Venku krajina vypadá jak kopie ladovských obrázků... Ještě k tomu přidáme, ten "obrovský hit" od Jarka Nohavici a je to opravdu zima jak vyšitá!

Snad bude aspoň to léto letos stát za to.. =) Když už takhle "trpíme" v zimě...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama