Podpásovka!

17. února 2009 v 9:29 | Maruška =) |  Z deníku maturantky
Tak jo, včera jsme byli maličko zaskočení novou informaci, kterou jak si zpracovávám ještě teď.... A to, když nám ve třídě Soňa s Regi oznamovala, že nám naše třídní vzkazuje, že v pondělí píšeme připouštěcí testy k maturitě... Pravda, věděli jsme, že se budou psát na konci února, ale v poslední době se spíše spekulovalo o termínu 2.3.!!! A teď tohle, považuji to spíše za zradu... Neb, učitelky se celou dobu od září dušovaly, jak nám nedají vědět dlouho dopředu... Ale co... Se divím, že se ještě divím...


Mno, takže abych to zrekapitulovala... V pondělí píšu jenom somatologii... Neb z oše nematurují... Němčinu píšu už v pátek... Mno, ne že bych z toho byla až zase tak moc nadšená, ale lepší je dříve než později a pak aspoň toho nebudu mít na pondělí tolik!

Sice z oše nematurují, ale bylo mi řečeno třídní, že pokud budu já a Zuzka chtít, tak si to klidně můžeme napsat... Pchá... Dobrovolně? Jen tak? Ani náhodou! Ani kuře nehrabe zadarmo... Jo, já bych si to napsala, ale to by mi pak musela učitelka z oše dát aspoň chvíli pokoj se vším.... A pak taky třeba by příhlédla pak k lepší známce na výzo.... =)

Ale co mě nejvíce vytočilo, nebyl fakt že ty testy budeme psát už v pondělí, ale spíše fakt, že podle původně plánovaného faktu, že loni čtvrťáci pak měli volno... Takže já bych měla správně přijít na devět a do desíti si napsat sominu a tradá domů... Ale ouha! Prý pak máme normální rozvrh! Je to vůbec možné? Proč to? Sedíme v té škole od nevidím do nevidím, kolikrát i nedobrovolně ve svém volném času a teď tohle... Ale co, jak znám naší třídní ta by byla nás schopna hnát do školy i v červnu po matuře. =)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama