Změna rozvrhu

31. března 2009 v 16:43 | Maruška =) |  Z deníku maturantky
Jo, občas si říkám, jestli to mám zapotřebí... Se rozčílím... Hodně. Praskne mi cévka v mozku. A ještě bych z toho mohla být blbá... Mno, tak stojí mi to snad za to? Ne, samozřejmě, že ne! Ale i tak se rozčiluji. Proč? Protože máme změnu v rozvrhu, sice malou ale podle mě naprosto, ale naprosto zbytečnou! Naše učitelka na občanku odchází na mateřskou. A místo ní budeme mít nějakého staršího učitele. Budiž. Podsuď to ještě chápu. =) Ale změnit rozvrh na konci čtvrťáku? Měsíc před maturitou? Dobrá, je to trochu nelogické, možná by udělalo lépe vedení školy, kdyby nám to nechali těch pět poslední občanských nauk odpadnout... Nenenachali, budiž ale co se dá dělat. Na naší škole se opravdu už nedivím ničemu! Ale opravdu ničemu!

Takže mě v pondělí nepřekvapilo, když v psychologii naše třídní začala předříkávat změny v rozvrhu, jako básničku. Podotýkám, že zrovna naší třídy se změna týkala, jenom v přehození dvou hodin... Ale i tak naše třídní nám předříkala celý rozvrh od pondělí do pátku!

Ač jak nám neustále učitelé říkají, že máme být samostatní, že za pár měsíců nejspíš půjdeme do provozu. Tak právě v přítomnosti naší třídní si spíše připadám jak prvotřídní debil nebo přinejmenším jako nějaký malý harant ze školky... =( Bohužel... A neb, jak nám jednou řekla na začátku čtvrťáku: "Je nám přece jenom osmnáct, devatenáct a dvacet!!!!"

Mno, budiž to moudré slovo SAMOSTATNOST! =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama