Díky za každé "normální" ráno =)

21. července 2009 v 9:07 | Maruška =) |  Z deníku pracujícího =)
Včera jsem měla trošku hektické ráno. Malinkým nedopatřením jsem si v neděli večer před spaním natočila budík o hodinu později než vstávám do práce. =( Mno, čtyři hodiny možná i protože jsemcelé dva roky na praxi vstávala ve čtyři. A nějak mi nedošlo, že musím vstávat asi dříve. =)


A tak zatím co jsem si hezky snídala málem jako král opůl páté. Tak mi došlo, že už jsem dávno měla jít směr ad nádraží. Rychle jsem si informaci z mého šokovaného mozku ověřila v jízdním řádu a málem to se mnou seklo. =( Nikdy, opravdu nikdy za celé čtyři roky, co jsem jezdila na zdravku jsem nezaspala. A teď? Rychle jsem popadla tašku, boty a utíkala ke dveřím, ač jsem věděla že daný vlak ve třičtvrtě už nestihnu. Trochu nechápavá mamina na mě hleděla, ale co říkala ani nevím, nějak jse to nestihla poslouchat, či lépe řečeno nestihla jsem se na to soustředit.

Cestou mi zvonil mobil. Mamka. Jo, jedna důležitá informace - prý jsem si nechala doma svačinu. Mno, jj ale co vracet se mi nechtělo, takže smůla. Cesta od nás na nádraží podél kolejí trvá cca 15-20 minut. Mě trvala 10. Ale i tak jsem vlak nestihla. =( Jela jsem tedy až o 45 minut později. Mězitím jsem napsala staniční, že příjdu asi dneska o něco později. Odepsala mi, že to jest v pořádku. =) A stres přestal být stresem...


Ve Svinově jsem se dobelhala na mosty a počkala na tramvaj č. 3. Před nemocnicí jsem byla něo málo před šestou. =) Než jsem se dobelhala do šatny a z šatny nahoru na odd. ubělo další deset minut. A tudž mé spoždění jen deset minut... Mno, nic že =) Staniční taky na mě: "Co tu děláš tak brzo?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama