Vánoční večírek

5. prosince 2009 v 16:22 | Maruška =) |  Z deníku pracujícího =)
Tááák včera byl vánoční večírek celé naší inteny. Jaký byl? Vůbec netuším, páč jsem vyhrála úrvní místo v tom, kdo bude v práci mít noční... Ale zase na druhou stranu mi to moc nevadilo...

Hezky jsme si všechno s malou Marťou udělali, pak se vytáhly vánoční ozdoby, stromeček a já v jídelně zdobila stromeček... =) Ještě ty koledy k tomu a mola být super idylka... =) Pak jsem na plochu počítače stáhla taky nějaký vánoční motiv... Decentně vyzdobila ošetřovnu a pracovny doktorům...

Potom jsem si hrála na netu a hledala vystřihovánky do oken s vánočními motivy. Našla jsem je... A vystřihla... Bohužel samétakové maličké prostory vystřihovávat se mi nechtěli, tak jsem to brzy odložila a rozhodla jsem se, že to vystříhám doma. =) Pacoš, který slíbil, že mi pomůže že je z celého dne přespaný asi nějak usnul, takže jsem a to zbývala sama.. =)

Abychom z toho vánočního večírku taky něco měli, tak nám pan primář nechal posílat, obložené mísy, které nám kolem půlnoci Tamara přivezla.. A byly dobré... Ale o půlnoci jsme neměla nějak moc hládeček a tak se to schovalo do ledničky pro ranní směnu.. =)

Včera večer se mi líbíl jeden pacient, který mi řekl: "Sestři, vy nejdete na ten Váš večírek? Já když jsem byl mladší já měl večírky rád. Když mě zaučíte, co a jak, tak já tady zůstanu místo Vás." =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama