SY vyhoření?

25. listopadu 2010 v 10:32 | Maruška =) |  Z deníku pracujícího =)
Ač je to k nevíře. Jsem mladá, sotva rok a půl praxe na lůtžkovém oddělení. A už teď na sobě pozoruji příznaky vyhoření. Je to zvláštní, ale opravdu. A nejvíce k tomu asi přispěla ta úterní směna. Opravdu. V takovém složení, jakém jsem byla je sloužit na facku... Na co jsou v našem zdravotnictví sestry registrované a jsou neshopné? Zajímalo by mě, proč když už MZČR zavedlo tuto dobrovolně povinnou hurá akci, tak proč registraci překlepnou každému. Přece jenom protože se sestra dejme tomu pasivně vzdělává na různých odborných akcích je erudovaná a kvalitní? Jen tím, že si odsedí bůhví kolik hodin v nějakém přednáškovém sále? Vždyť kdyby jste se zeptaly sposty sester, proč si vybraly takové téma konference, které nesouvisí s jejich zaměřením. Odpovívám: "A jak jinak máme získat tolik kreditů?"

Ale to jsem odbočila. Prostě úterý byla fakt směna na faccku, já co by ZA se třema neschopnýma registrovanýma sestrama byla naprosto vyřízená v šest, nebo spíše o půl sedmé (když jsem odcházela z odd.). Opravdu.

...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Viktoie Viktoie | 18. října 2012 v 13:32 | Reagovat

Bude mi příští měsíc sice jen 19 let, ale i tak jsem syndrom vyhoření prožila minimálně jednou. Dnešní doba je tak zřejmě nastavená.. Což je mi opravdu líto. Měli bychom být bezstarostní, místo toho musíme řešit takové situace. Je to smutné. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama